Kuše Jandao Tomahawk 185LB

Kuše Jandao Tomahawk 185LB
Výrobce: Jandao
Kód produktu: ZF3XL
Skladová dostupnost: Na skladě

Cena:
11 835 Kč s DPH
9 781 Kč bez DPH
 
Doprava zdarma

Lovecká kladková kuše Tomahawk je novinkou firmy JANDAO pro náš trh. Tato kuše je kromě lovu vhodná také pro sportovní střelbu. Značka Jandao vyrábí kuše vysoké kvality a vyznačuje se perfektním poměrem cena a výkon. Tato firma vyrábí luky a kuše pro celou řadu renomovaných světových značek a proto je kvalita jejich výrobků zaručena.

Kuše je vybavena kladkovým lučištěm, které má rozpětí 48cm a sílu 185Lbs. Toto lučiště je vyrobeno z dělených dvojitých ramen s kruhovými CNC kladkami. Díky tomu je kuše schopna udělit šípu počáteční rychlost až 400FPS, což odpovídá 122m/s. Upozorňujeme , že je nutné mít k této kuši již dostatečně kvalitní dopadiště, jelikož její síla není opravdu zanedbatelná!!

Samozřejmostí je pojistka spouště, která chrání uživatele i jeho okolí před náhodným výstřelem. Tato pojistka se nachází na zadní části RIS lišty a díky tomu je jednoduše dostupná. Tělo této kuše je vyrobeno z odolného a zároveň odlehčeného polymeru. Povrchová úprava těla je v pogumovaném camo provedení, díky kterému je zaručen exkluzivní vzhled, ale také toto provedení zaručuje pevný a stabilní úchop kuše.  V pažbě je umístěna díra, která slouží k jistějšímu a pohodlnějšímu úchopu. Předpažbí kuše je vyrobeno ze stejného materiálu a tudíž se také dobře drží.

Další výhodou je, že v přední i zadní části kuše je umístěn čep pro nasazení oka popruhu, který zajistí jednoduché přenášení kuše na ramenu střelce. Místo pro založení natahováku tětivy je umístěno za RIS lištou, pod pojistkou. Natahovák tětivy je nutno si dokoupit. V

Novinkou oproti předchozím modelům, jsou použity brzdy tětivy. Změnou také prošla pažba, která má nyní nastavitelnou lícnici. Kuše je také lehčí, a to díky výřezům. 

 

  • Jandao Tomahawk 185LB
  • Vodič lanoví
  • Sada imbus klíčů
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice
Atributy
Celková délka 949 mm
Hmotnost 3390 g
Typ kuše kladková
Pojistka Ano
Montážní lišta 22 mm
Pouzdro Ne
Rychlost šípu 122 m/s
Napínací síla 185 lb
Rozpětí lučiště 480 mm
Pojistka tětivy Ano
Copyright © 2014 DumZbrani.cz | All rights reserved
NetGate